Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Oświadczenie

 

  

Zakład Usług Komunalnych w Piaskach sp. z o.o. przeprasza mieszkańców korzystających z windy zlokalizowanej w budynku Ośrodka Zdrowia przy ul. Braci Spozów 19 w Piaskach za opóźnienie związane z usunięciem awarii dźwigu.

Zaistniała sytuacja spowodowana jest przedłużającym się okresem naprawy serwisowej zleconej firmie zewnętrznej, która dokłada wszelkich starań, aby realizacja zlecenia przebiegła jak najszybciej, jednak ze względu na rodzaj awarii nie mamy wpływu na termin jej zakończenia. Dodatkowo na przedłużające się terminy wpłynęła sytuacja związana z Covid-19 w firmie zewnętrznej zajmującej się naprawą. Zapewniono nas jednak o zakończeniu prac i oddaniu windy do użytkowania jeszcze w tym miesiącu.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy schodołaz wraz z wózkiem inwalidzkim pozwalającym na transport osoby mającej problem z poruszaniem się. Do momentu naprawy windy pracownicy ZUK w Piaskach sp. z o.o. pełnią dyżury w godzinach otwarcia Ośrodka Zdrowia i w razie potrzeby pomogą w transporcie na wyższe piętra.

Jednocześnie podjęliśmy kroki zmierzające do wymiany 40-letniej windy na nową dostosowaną do potrzeb osób korzystających z Ośrodka Zdrowia. Przepraszamy za powstałe utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

 

 Zarząd

ZUK w Piaskach Sp. z o.o.

Podziel się, , Google Plus, Pinterest,